ЦСКА 1948 победи сръбския гранд Партизан с 2:0 в престижна контрола

...

ЦСКА 1948 удари сръбския гранд Партизан в контрола

ЦСКА 1948 победи сръбския гранд Партизан с 2:0 в влиятелна контрола в сръбската столица Белград. Светослав Диков откри в 34-ата минута. Бирсент Карагарен центрира чудесно отдясно към нападателя, който от точката на дузпата с глава откри.
 Защитник на ЦСКА 1948 игра цялостен мач за Конго Защитник на ЦСКА 1948 игра цялостен мач за Конго
Отново Диков означи второ попадение в 54-ата минута с акуратен удар в далечния ъгъл при безредие след ъглов удар. Домакините имаха опция да понижат резултата малко след почивката, откакто Неманя Йович бе изведен очи в очи с Генадий Ганев, само че прати топката в навън

ПАРТИЗАН 0:2 ЦСКА 1948
0:1 Диков (34)
0:2 Диков (54)

ЦСКА 1948: 33. Генадий Ганев – 15. Александър Александров, 87. Симеон Петров, 24. Лазар Марин (К) (74` 14. Елитон), 16. Сидклей (74` 4. Ангел Лясков) – 22. Реян Даскалов, 18. Ивайло Чочев (71` 20. Ангел Бастунов), 71. Айвън Ангелов (58` 58. Октавио) – 11. Бирсент Карагарен, 55. Светослав Диков, 8. Педриньо (67` 45. Преслав Антонов) Резерви: 12. Петър Маринов, 4. Ангел Лясков, 14. Елитон, 20. Ангел Бастунов, 45. Преслав Антонов, 58. Октавио Треньор: Тодор Янчев

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.